Czy mogę samemu wypromować stronę na frazę meble pracownicze?

W tym miejscu możemy podzielić się opinią o firmie lub produkcie.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy mogę samemu wypromować stronę na frazę meble pracownicze?

Postautor: tomaszkowal » 08 lip 2016, 11:42

Witam, rozmyślam nad wypozycjonowaniem swojej strony w Internecie. Prowadzę średniej wielkości salon z meblami i myślałem o sprzedaży mebli w Internecie. Na starcie chciałbym być wysoko na hasło meble pracownicze , które na dzień dzisiejszy najlepiej mi się sprzedają w sklepie. Czytałem o pozycjonowaniu strony i z tego co piszą nie jest to ciężkie zajęcie. Trzeba tylko budować linki do strony i czekać na pozycję. Natomiast intryguje mnie jeden fakt, jak to działa że ja będę wysoko a inni nie. Przecież wg tej zasady to każdy powinien być na pierwszej stronie. I najważniejsze czy będę w stanie samodzielnie takie słowo kluczowe wypozycjonować?

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy jestem w stanie samemu wypromować stronę na hasło meble pracownicze?

Postautor: mariuszbyk » 08 lip 2016, 11:52

Cześć. Masz bardzo optymistyczne podejście do sprawy związanej z promowaniem strony WWW. Żeby było to takie proste: budujemy odnośniki i pozycjonowana strona jest na samej górze wyników na frazę meble pracownicze. Faktem jest, że posiadasz poprawnie zaprojektowaną stronę WWW. Także twoje meble pracownicze są dobrej jakości: Obrazek . Ale to nie wystarczy żeby wypromować domenę w wyszukiwarce. Samo linkowania strony to tylko początek działań. Trzeba wiedzieć jakiego rodzaju linki utworzyć do pozycjonowanej strony WWW oraz w jakich proporcjach. Także ważne jest nasycenie odnośników promowaną frazą. Dasz ich za dużo, strona otrzyma filtra. Utworzysz ich za mało - pozycje będą nie zadowalające. Również powinieneś pomyśleć o ich indeksowaniu. Samo utworzenie odnośnika nie wystarczy. Istotne jest to aby znalazły go roboty wyszukiwarek.

podobne tematy:


Wróć do „Podziel się opinią”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości