W jaki sposób mogę wypozycjonować stronę na hasło wideodomofony Warszawa?

W tym miejscu możemy podzielić się opinią o firmie lub produkcie.
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:29

W jaki sposób mogę wypozycjonować stronę na hasło wideodomofony Warszawa?

Postautor: marekwirazka » 05 lip 2016, 13:28

Dzień dobry. Mam pytanie do ludzi znających się na rzeczy - związane z pozycjonowaniem strony w Internecie. Pragnę żeby moja strona WWW znalazła się na początku wyników na słowo kluczowe wideodomofony Warszawa. Chciałem samemu coś z tym zrobić natomiast efekt moich działań jest dość słaby. Nie byłem w stanie wypromować strony do 1-szej 50 rezultatów wyszukań. Natomiast jak obserwuję podobne strony to mają mniej treści i ogólnie są słabsze graficznie. Co mogę zrobić żeby moja strona była na początku wyników wyszukiwarki internetowej?

podobne tematy:

dariakuna90
Posty: 7
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:21

W jaki sposób mogę wypromować stronę na hasło wideodomofony Warszawa?

Postautor: dariakuna90 » 05 lip 2016, 13:39

Dzień dobry. Jeśli chcesz żeby twoja strona WWW znalazła się na samej górze w rezultatach wyszukiwarki to powinieneś poprawić o dwie rzeczy. Pierwsza z nich to odpowiednia budowa strony internetowej. Następna sprawa to mocne odnośniki, które prowadzą do pozycjonowanej strony. W twoim przypadku te dwa elementy są do poprawy. Na początku powinieneś uzupełnić podstrony o wartościową treść, która zawiera pozycjonowane słowa kluczowe. Należy je pogrubić. Następna sprawa to właściwe linkowanie wewnątrz strony. Dzięki temu roboty lepiej będą oceniały stronę. Jeśli chodzi o linkowanie to trzeba skupić się na w miarę naturalnych odnośnikach. Na twojej stronie przeważają same katalogi, co nie jest dobrą strategią linkowania. Pozyskuj odnośniki ze stron, które posiadają naturalny ruch. Niezłe są fora internetowe. Jak te rzeczy poprawisz to pozycje znacznie się poprawią.

podobne tematy:


Wróć do „Podziel się opinią”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości