Czy warto dać reklamę na takim portalu?

W tym miejscu możemy podzielić się opinią o firmie lub produkcie.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:39

Czy warto dać reklamę na takim portalu?

Postautor: lukaszgos » 19 maja 2016, 12:12

Witajcie, jestem krawcem z wieloletnim stażem. Zaczynałem jeszcze pracę za czasów komuny. Teraz interes kręci się o wiele gorzej. Nie mam pojęcia o Internecie. Ale mam możliwość za darmo umieścić reklamę na takim serwisie WWW https://bipgov.pl/2021/12/08/gdzie-kupic-dobry-i-dostepny-elektryczny-stol-rehabilitacyjny-jak-dobrac-taki-sklep ale nie mam pojęcia czy w ogóle mi to przyniesie korzyści. Reklama niby jest bezpłatna, natomiast jaką korzyść ja będę z tego posiadał? Jak to w ogóle działa?

podobne tematy:

adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:48

Czy warto dać wizytówkę swojej firmy na takiej stronie?

Postautor: adamniczyj » 19 maja 2016, 12:39

Witaj, jak jesteś w stanie gdzieś dać za friko reklamę to się nawet nie zastanawiaj. Przecież reklama jest dźwignią handlu. Bez niej nie będziesz miał zamówień. Zdaję sobie sprawę, że pamiętasz jeszcze czasy komuny, lecz obecnie jest całkiem inaczej. Sprawdź ile na tym portalu masz krawców. Przecież ludzie szukają teraz praktycznie w Internecie. Jak Cię tam nie ma to nie zarobisz. Inne firmy przejmują twoich potencjalnych klientów. Więc nie wahaj się dłużej i umieść tam swoją reklamę. Na pewno zyskasz.

podobne tematy:


Wróć do „Podziel się opinią”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości