Inwestowanie na rynku Forex - 4MFX indicator - czy lepsze efekty

W tym miejscu możemy podzielić się opinią o firmie lub produkcie.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:39

Inwestowanie na rynku Forex - 4MFX indicator - czy lepsze efekty

Postautor: lukaszgos » 02 lis 2017, 9:35

Witam wszystkich. Od dłuższego okresu interesuję się rynkami walutowymi i robieniem inwestycji na rynku Forex. Robię na nich transakcję od kilku lat. Nie jestem jakimś wielkim graczem, natomiast przez lata zdobyłem pewną wiedzę, która pozwala mi zarabiać na rynku Forex. Początki inwestowania były słabe. Przeważnie traciłem na transakcjach walutowych niż odnosiłem sukcesy. Z biegiem lat doszedłem do wprawy, jak trafnie odczytywać wykresy i dzięki temu moje inwestycje przynosiły minimalny dochód. Problemem było trafne i szybkie zdiagnozowanie przyszłego trendu i właściwej pary walut, którą trzeba wybrać. Nie wystarczy obserwować 2 lub 3 par walutowych. Do trafnej diagnozy konieczna jest szersza analiza. Tego rodzaju dla człowieka jest pracochłonna i często przegapiłem właściwy moment wejścia na rynek Forex. Tak, więc zacząłem poszukiwać narzędzi, które umożliwią mi to zautomatyzować. Przetestowałem ich kilka, ale najskuteczniejszy zestaw narzędzi posiada na rynku Europejskim firma 4M International , która zajmuje się dostarczaniem skryptów MQL 4 i nie tylko, które znacznie ułatwią obstawianie na rynku Forex. Ich oferta jest ukierunkowana na 2 grupy produktów. Pierwsza z nich to skrypty MQL 4: Indicatory i roboty na platformę Meta Trader 4. Inny typ produktów to różnego rodzaje subskrypcję do narzędzi, które w dużym stopniu pomagają w trafnym obstawieniu transakcji na rynku Forex. Najważniejsze z nich to 4M Analytics, które obrazuje siły 8 najważniejszych walut, a także moment wejścia i wyjścia z rynku Forex. Dzięki nim, zawsze mamy wiedzę kiedy można wykonać dobrą i zyskowną inwestycję na rynku Forex. To co mi zajęło wiele lat testów jest obecnie dostępne dla każdego. Dzięki tym narzędziom wykonywane przeze mnie są o wiele bardziej dochodowe. Czemu tak jest? Nie muszę już samemu wykonywać analizy 28 wykresów i zastanawiać się, która para walutowa będzie szła do góry, a która spadała. 4M Analytics wykonuje to za mnie. A co najistotniejsze, wyliczenia robi maszyna, która nie ma emocji. Poprzez to prognozy są pozbawione dozy emocji i jeszcze bardziej precyzyjne. Również w przypadku komputera odchodzą nam błędy rachunkowe, które człowiek popełnia podczas skomplikowanych wyliczeń. Zwłaszcza jeśli robi je pod presją czasu i emocji. Dlatego jak najbardziej radze przetestować te rozwiązania. Sam ocenisz czy 4M Analytics będzie dla ciebie pomocny i da ci zysk.

Wróć do „Podziel się opinią”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości