Jakiej marki system alarmowy zamontować w domu?

W tym miejscu możemy podzielić się opinią o firmie lub produkcie.
tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:01

Jakiej marki system alarmowy zamontować w domu?

Postautor: tomaszkisiel » 16 maja 2016, 14:09

Dzień dobry, właśnie wykańczam swój dom i stanąłem przed dylematem wyboru odpowiedniego systemu alarmowego do budynku mieszkalnego. Dość sporo przeczytałem tutaj http://trans-sat.pl o systemach alarmowych i z tego co widzę to najwięcej firm pracuje na urządzeniach marki Satel. Czy warto rozważać jakiś innych producentów sprzętu. Drugie pytanie to jakie czujki wybrać do domu?

podobne tematy:

tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Postautor: tomaszkowal » 18 maja 2016, 7:21

Witaj, nie bez powodu duża liczba monterów wybiera Satela. Po pierwsze ich urządzenia są najmniej zawodne z dostępnych na rynku. Drugi powód to bardzo rozbudowana oferta podzespołów, które składają się na system alarmowy. Następny powód to doskonałe centrale i dość dobrej jakości czujki.

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Postautor: mariuszbyk » 18 maja 2016, 8:45

Ja mam też zamontowany Satel. Nie mogę powiedzieć złego słowa o nim. Działa bez awarii od kilku lat. Posiadam kilkanaście czujek w budynku i podział na pięć stref - bardzo dobra rzecz dzięki której jestem w stanie załączać alarm w wybranych obszarach domu. Jak mogę coś doradzić to warto zamontować kurtyny w oknach i dodatkowo czujki dualne w każdym z pomieszczeń. W czasie wysokich temperatur kurtyny dają często fałszywe alarmy. Wtedy można jak nas nie ma za zbroić zwykłe czujki i po problemie.

podobne tematy:


Wróć do „Podziel się opinią”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość