Potrzebuje rzetelnego serwisu AGD w mieście

W tym miejscu możemy podzielić się opinią o firmie lub produkcie.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Potrzebuje rzetelnego serwisu AGD w mieście

Postautor: tomaszkowal » 31 maja 2016, 9:59

Cześć, potrzebuje sprawdzonego serwisu AGD w okolicach Rzeszowa. Mam kłopot z moją pralką, która od jakiegoś czasu dziwnie się zachowuje. Ustawiam program, który ma trwać około godziny. Pralka zaczyna prać i po niedługim czasie wyświetlają się różne komunikaty na wyświetlaczu. Mam przeczucie, iż mógł popsuć się programator w pralce. Stąd moje pytanie o dobrych specjalistów z mego miasta.

podobne tematy:

mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Potrzebuje rzetelnego serwisu AGD w mieście

Postautor: mariuszbyk » 31 maja 2016, 10:05

Dzień dobry, czy brałeś pod uwagę serwisy AGD z tej strony: http://polecamspeca.pl/naprawa-agd ? Jest tam bardzo dużo firm, które oferują serwis AGD. Ciężko jest podać konkretne namiary na serwis. Każda z firm specjalizuje się w pralkach konkretnych producentów. Ten, który dobrze serwisuje pralki Bosha, może już gorzej wypaść przy urządzeniach innej firmy. Tak, więc pozostaje tylko skontaktować się z serwisami AGD. Sprawdzić, która ma akredytacje dla sprzętu Twojej firmy i oddać do nich urządzenie.

podobne tematy:

marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:29

Poszukuje autoryzowanego serwisu AGD w mieście

Postautor: marekwirazka » 31 maja 2016, 10:10

Witaj, jak widziałeś serial Usterka w TVN to wiesz o czym piszę. Dobry serwis to nie koniecznie ten , który się ceni. Znajdziesz wielu fachowców, którzy robią dobrze za rozsądne pieniądze. Poszukaj opinii w wyszukiwarce na temat serwisów z twojej okolicy.

podobne tematy:


Wróć do „Podziel się opinią”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość