Strona 1 z 1

Czy ktoś ma pojęcie ile mogą kosztować takie lady recepcyjne do pensjonatu?

: 24 maja 2016, 12:43
autor: tomaszkowal
Cześć, wyszukałem w internecie bardzo nowoczesne wizualizacje lad do recepcji: http://jfm-furniture.pl/lady-recepcyjne i jestem ciekaw jak cenową mogą kształtować się takie cuda jak na tym zdjęciu Obrazek . Bardzo mi się podobają takie rozwiązania, ale boję się iż są one nie na moją kieszeń. Nie chcę zawracać głowy firmie i się zbłaźnić. Tak, więc prośba do znawców tematu o jakieś widełki cenowe za tego rodzaju lady recepcyjne.

podobne tematy:

Czy ktoś się orientuje ile mogą kosztować takie lady recepcyjne do motelu?

: 24 maja 2016, 13:12
autor: tomaszkisiel
Dzień dobry, super strona www. Projekty tej firmy są jeszcze lepsze niż na fotografii umieszczonej w tym wątku. Jeżeli robią zlecenia dla tak dużych firm to z pewnością do najtańszych się nie zaliczają. Lecz nie mam pojęcia dlaczego nie chcesz wysłać do tej firmy zapytania ofertowego. Piszesz co ci trzeba i prosisz o ofertę cenową. Tak będzie najprościej. Sporo firm tak robi, dlaczego nie ty.

podobne tematy:

Czy ktoś wie za ile można nabyć takie lady recepcyjne do zajazdu?

: 24 maja 2016, 13:16
autor: adamniczyj
Dzień dobry, rzeczywiście bardzo oryginalne są produkowane przez nich lady do recepcji. Nie wiem jak oni to wyceniają, lecz kiedyś w Internecie spotkałem się z takim zdaniem: należy przyjąć od 2 tyś złotych za metr bieżący lady do recepcji. To posiadasz już jakiś punkt odniesienia.

podobne tematy: